Obchodné podmienky

Informácie o prevádzkovateľovi a kontaktné údaje

webikon

Webikon s.r.o.
Vápenná 15
Bratislava 821 04

Kontaktná osoba:
Peter Nemčok, +421 918 341 254
Mail: slovakia@wordcamp.org

IČO: 46809422
DIČ: 2023593858
IČ DPH: SK2023593858
Sme platcami DPH.

Spoločnosť zapísaná v registri okresného súdu
Bratislava I. oddiel Sro vložka číslo 83737/B

Zakúpenie vstupného na WordCamp

Vstupenky si môžete zakúpiť po kliknutí na tento odkaz. Vyberte si vstupenku a kliknite na tlačidlo „Chcem si kúpiť lístok“.
Po odoslaní objednávky dostanete potvrdenie o prijatí objednávky na vašu e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii.

Zakúpením vstupenky súhlasíte s týmito obchodnými podmienkami a zaväzujete sa dodržiavať Kódex WordCamp Slovensko.

Spôsoby platby

  • elektronické bankovníctvo prostredníctvom TrustPay trustpay_logo (zoznam podporovaných bánk nájdete na stránke TrustPay )
  • platobnou kartou  Visa    MasterCard    Maestro  
  • prevodom na účet podľa pokynov, ktoré dostanete v prípade, že ste si zvolili túto možnosť na platobnom portáli TrustPay

Spôsob dodania

Po úspešnom pripísaní platby na náš účet vám pošleme email s potvrdením. Pre vstup na WordCamp sa stačí preukázať Vaším emailom, resp. menom a priezviskom. Doručenie emailu môže trvať maximálne jednu hodinu, no obvykle je to v priebehu niekoľko minút. Ak by ste po zaplatení nedostali žiaden email, kontaktujte našu technickú podporu.

Reklamácie

V prípade akýchkoľvek problémov, či nejasností píšte na kontakty uvedené vyššie. Ak by ste nemali záujem o zakúpenú vstupenku, môžete požiadať o vrátenie platby do 14 dní od zakúpenia a platbu Vám vrátme späť na Váš účet.

Ochrana osobných údajov
Objednávateľ vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúci spracoval a uschovával jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú potrebné pri činnosti predávajúceho a spracovával ich vo všetkých svojich informačných systémoch.
Objednávateľ udeľuje predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže objednávateľ odvolať kedykoľvek písomnou formou (e-mail, listová zásielka…). Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané. Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný objednávateľ uskutočniť priamo na web stránke internetového obchodu po prihlásení.
Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výhradne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby alebo produktu. Spracovávané údaje nebudú zverejnené, sprístupnené, ani poskytnuté tretím stranám.

Vyhradzujeme si právo na zmenu obchodných podmienok bez nutnosti informovania vopred. Aktuálne znenie obchodných podmienok bude vždy zverejnené na tejto stránke.